Nezaradené

 • IPview Counter

  0 out of 5

  Počítajte s IPview
  IPview Counter je mnohými zákazníkmi overená on-line služba meriaca a reportujúca návštevnosť predajní pomocou sofistikovaného softvéru uloženého priamo v IP kamerách. V kombinácii s ostatnými podnikovými dátami prehľadne poskytuje kľúčové ukazovatele výkonnosti vášho podnikania.

  22.00
 • IPview HeatMap

  0 out of 5

  Účinný nástroj pre optimalizáciu prevádzkových a marketingových nákladov.
  IPview Heatmap je pokročilá on-line služba meracujúca výskyt zákazníkov na predajniach pomocou špeciálnej aplikácie uloženej priamo v IP kamerách. Analytický softvér v pravidelných intervaloch rozpoznáva osoby vo svojom zornom poli a ľahko vám odhalí miesta, ktoré priťahujú ich pozornosť a aj časti predajní, ktorými zákazníci iba prechádzajú.

  22.00
 • IPview Monitor

  0 out of 5

  Objavte svet cloudového videa s IPview Monitor
  IPview Monitor je pokročilá a mnohoročnou praxou overená služba prepájajúca IP kamery Axis s nami vyvíjaným kamerovým systémom, fungujúcim na robustnej centrálnej platforme. Toto spojenie dáva kamerám toľko potrebnú funkcionalitu a zároveň eliminuje tradičné vstupné hardvérové náklady v podobe obstarania vlastných serverov, tak aj výrazne zjednodušuje inštaláciu a správu celého systému.

  5.0015.00
 • IPview Streamer

  0 out of 5

  VYSIELAJTE POMOCOU IPVIEW STREAMER
  IPview Streamer predstavuje sofistikovanú on-line službu, vďaka ktorej veľmi ľahko sprevádzkujete živé vysielanie svoje akcie na populárnej sieti YouTube alebo Facebook vrátane detailných štatistík sledovanosti a správania návštevníkov.

  IPview Streamer premení monitorovacie IP kamery Axis na špičkový prezentačný nástroj vhodný pre celý rad situácií. Od krátkodobých podujatí v podobe športových stretnutí, prezentácií či zasadnutí, až po dlhodobú propagáciu turisticky atraktívnych lokalít.

  35.00
 • Kamerový SET_ KONGRES

  0 out of 5
  1,537.00
 • Kamerový SET_ PANORAMA

  0 out of 5
  2,481.00
 • Kamerový SET_ ŠPORT

  0 out of 5
  2,170.00
 • Kamerový SET_ SVADBA

  0 out of 5
  1,665.00