IPview COUNTER

IPview Counter


IPview Counter je mnohými zákazníkmi overená on-line služba meriaca a reportujúca návštevnosť predajní pomocou sofistikovaného softvéru uloženého priamo v IP kamerách. V kombinácii s ostatnými podnikovými dátami prehľadne poskytuje kľúčové ukazovatele výkonnosti vášho podnikania.

Počítajte s IPview


Prostredníctvom zakúpených IP kamier a mesačnej platenej služby získate silný informačný nástroj, ktorý poženie vašu spoločnosť dopredu. Bez ohľadu na veľkosť vašej obchodnej siete vám IPview Counter umožní robiť múdre a rýchle rozhodnutia založené na skutočných faktoch a nie iba tušeniach.

Účinný nástroj pre počítanie zákazníkov s využitím kamier, ktorý vám pomôže optimalizovať prevádzkové a marketingové náklady.


VEĽMI JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Šetrite peniaze rýchlou montážou.

Zabudnite na zložité konfigurácie firewallov, nastavovanie kamery alebo verejnej IP adresy. Dodané kamery a ostatné technológie stačí len pripojiť do Internetu a prihlásiť sa do webovej aplikácie. Inštaláciu zvládnete sami alebo vám pomôžu naši skúsení technici. Pohodlnejšie to snáď už nejde.

VYSOKÁ SPOĽAHLIVOSŤ

Nenechajte nikoho prekĺznuť.

Odolnosť počítacej aplikácie voči výpadkom Internetu a nepretržitá kontrola správnej funkčnosti zariadení aj služby IPview Counter zaistí maximálnu relevantnosť dát.

ÚSCHOVA DÁT

Majte dáta v bezpečí a vždy dostupné.

Zabezpečené a zálohované servery IPview spoľahlivo uchovávajú nazbierané dáta po celú dobu využívania služby.

MAXIMÁLNA PRESNOSŤ

Počítajte s presnosťou až 99 %.

Integrovaný softvér počítacej kamery spoľahlivo analyzuje prechádzajúce skupiny osôb pod ňou a to vrátane smeru ich pohybu.

JEDNO ZARIADENIE


Neriešte žiadne ďalšie zbytočné počítače ani softvér.

Analýzu priechodov zvládne jedna kompaktná kamera pripojená k výkonnej centrálnej platforme.

PRAVIDELNÉ REPORTY

Nestrácajte čas prístupom do systému.

Nechajte si naservírovať dáta k vašej rannej káve. Pracujte s detailným reportom, ktorý v určenú dobu dorazí do vašej e-mailovej schránky.

EXCEL PREPOJENIE

Zabudnite na nudné plnenie tabuliek.

IPview Counter v pravidelných intervaloch automaticky doplní váš zošit dát o návštevnosti.

POKLADNIČNÉ DÁTA


Hodnoťte, porovnávajte, motivujte.

Kombinujte informácie o návštevnosti s pokladničnými dátami a získajte tak rýchlu a presnú metriku výkonnosti danej predajne. Vkladajte ručne pokladničné dáta alebo využite možnosť prepojenia vybraných pokladní so systémami IPview a získajte neoceniteľnú informáciu o tom, koľko návštevníkov predajne sa skutočne stane vašimi zákazníkmi.

APLIKAČNÉ ROZHRANIE

Chcite vaše dáta vo vašich systémoch.

Získajte konkurenčnú výhodu, ktorú vám poskytne efektívnejšia práca s dátami v prostredí, na ktoré ste zvyknutí.

Len merateľné možno zlepšiť


Indikátor výkonnosti

Zamerajte sa na konverzný pomer! Hodnoťte a motivujte manažérmi aj personál predajní jasným ukazovateľom informujúcim, koľko návštevníkov predajne sa skutočne stalo vašimi zákazníkmi. So službou IPview Counter ľahko uvidíte, kde personál tovar aktívne ponúka a kde ľudia predajňou iba prechádzajú.

Plánovanie smien

Vybalancujte počet obsluhujúceho personálu k maximálnej zákazníckej spokojnosti a zároveň ušetrite značné mzdové náklady! Zabudnite na zastarané plánovania na základe historických predajných dát, ktoré nedáva priestor pre rast konverzného pomeru. Využite skutočného potenciálu prichádzajúcich návštevníkov!

Efektívny marketing

Investujte svoje prostriedky inteligentne! Presné vyhodnotenie úspešnosti nákladných marketingových aktivít je bezpochyby základom pre ich ďalšie plánovanie. Informácie o počte návštevníkov v kombinácii s pokladničnými dátami vám veľmi rýchlo odhalí správnu cestu k efektívnej propagácii.

IPview counter

IPview CounterMesačne spoplatnená služba22 €

Objednať
  • Presnosť merania 95 – 99%
  • Rozpoznanie smeru príchodu Áno
  • Rozpoznanie súčasne prechádzajúcich osôb Áno
  • Webový / mobilný prístup Áno

Kontaktujte nás

Konzultujte s naším skúseným tímom pre komplexné riešenie Vášho projektu.


[contact-form-7 id=“95″]