Naše Služby

Podľa štatistík má značnú časť krádeží v predajniach na svedomí personál a minimálne k polovici týchto krádeží dôjde pri pokladni.
Pokladňu možno prepojiť s kamerou na programovej úrovni, a tak možno spätne vyhľadávať záznam z určitých kritických situácií:
vrátenie tovaru (storno), neukončenie predaja, poskytnutie zliav, využitie zákazníckych kariet, predaj vybraných položiek, výbery hotovosti z pokladne a pod. Straty v predajniach dosahujú ročne stotisíce eur a personál sa na nich podieľa až takmer 30 %. Nasadenie kamerového systému a jeho integrácia s pokladňou dokážu toto číslo výrazne znížiť.


Naše Služby

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Šetrite peniaze rýchlou montážou. Zabudnite na zložité konfigurácie a nastavovanie kamery.

EFEKTÍVNE PREPOJENIE SYSTÉMOV

Získajte z vašich kamier maximum. Prepojte ich s pokladňami, dochádzkovými systémami, alebo preneste obraz aj záznam do vašej aplikácie.

INTELIGENTNÉ VIDEO APLIKÁCIE

Nechajte pracovať kamery za vás. K dispozícii voliteľné inteligentné video aplikácie.

PREPRACOVANÝ ŽIVÝ NÁHĽAD

Majte prehľad odkiaľkoľvek a kedykoľvek potrebujete. Pristupujte do systému nielen cez ľubovoľný webový prehliadač akéhokoľvek počítača.

KOMFORTNÉ UKLADANIE ZÁZNAMU

Využívajte najnovšie trendy a kompresné formáty. Kratšie nahrávky ukladajte elegantne na SD karty v kamerách.

CENTRÁLNA KONTROLA FUNKČNOSTI

Nechajte starosti na nás. Systém nepretržite dohliada na funkčnosť kamier, nahrávacie procesy aj kondíciu všetkých dôležitých služieb.

POKROČILÉ VYHLADÁVANIE

Pracujte rýchlo a efektívne. Vyhľadávajte nahrávky podľa času ich vzniku aj splnenia udalostných filtrov.

PODRIADENÉ UŽÍVATELSKÉ ÚČTY

Prístup ku kamerám s jasne definovateľnými právami. Vytvorte si potrebné množstvo podriadených užívateľských účtov s detailným logovaním ich aktivít.

a niečo navyše

Absolvovaním technického kurzu IPview získate kompletný prehľad o problematike vybraných sieťových bezpečnostných systémov.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom výrobkov, ich použitia a podobne, neváhajte nás kontaktovať.