IPview STREAMER

IPview Streamer


IPview Streamer predstavuje sofistikovanú on-line službu, vďaka ktorej veľmi ľahko sprevádzkujete živé vysielanie svoje akcie na populárnej sieti YouTube alebo Facebook vrátane detailných štatistík sledovanosti a správania návštevníkov.

Vysielajte s IPview


IPview Streamer premení monitorovacie IP kamery Axis na špičkový prezentačný nástroj vhodný pre celý rad situácií. Od krátkodobých podujatí v podobe športových stretnutí, prezentácií či zasadnutí, až po dlhodobú propagáciu turisticky atraktívnych lokalít.

Účinný nástroj pre počítanie zákazníkov s využitím kamier, ktorý vám pomôže optimalizovať prevádzkové a marketingové náklady.


VEĽMI JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Šetrite peniaze rýchlou montážou.

Zabudnite na zložité konfigurácie firewallov, nastavovanie kamery alebo verejnej IP adresy. Dodané kamery a ostatné technológie stačí len pripojiť do Internetu a prihlásiť sa do webovej aplikácie. Inštaláciu zvládnete sami alebo vám pomôžu naši skúsení technici. Pohodlnejšie to snáď už nejde.

JEDNO ZARIADENIE

Žiadne ďalšie zbytočné počítače ani softvér.

Vysielanie zvládne samotná IP kamera s vnútri nahranou aplikáciou Streamer, ktorá je pripojená k výkonnej centrálnej platforme IPview.

MULTIPLATFORMOVÉ VYSIELANIE

Prezentujte sa kdekoľvek.

Živé video ľahko zverejníte vo svojom YouTube alebo Facebook kanáli a následne ho elegantne prenesiete do svojich webových stránok či sociálnych sietí. Výkonné streamovacie servery zabezbečia kvalitný prenos videa prakticky neobmedzenému počtu súčasných divákov.

KOMFORTNÉ UKLADANIE ZÁZNAMU


Nahrávajte múdro.

Ponúknite divákom niekoľko hodín záznamu priamo v prehrávači vloženom do vašich stránok. Dlhší záznam možno ukladať lokálne na SD kartu v kamere alebo na vysoko kapacitné lokálne úložisko. Súbežné nahrávanie na zabezpečené centrálne IPview servery zabezpečí spoľahlivú zálohu dát.

DETAILNÉ ŠTATISTIKY

Vyťažte zo svojho vysielania maximum.

Podrobné YouTube štatistiky vám poskytnú cenné informácie o počtu zhliadnutí, dobe sledovania, unikátnych aj aktuálnych divákoch vrátane demografických údajov. Zistite, čo diváci skutočne chcú a budujte svoju
komunitu.

INTELIGENTNÝ MODUL UDALOSTÍ

Nastavenie správania systému podľa vašich potrieb.

Nahrávanie alebo upozornenie v dôležitých okamihoch a situáciách je len zlomkom dostupných možností, ktoré vám platforma IPview ponúka.

CENTRÁLNA KONTROLA FUNKČNOSTI


Nechajte starosti na nás.

Systém nepretržite dohliada na funkčnosť kamier, nahrávacie procesy aj kondíciu všetkých dôležitých služieb a prípadné problémy vám ihneď oznámi. Prepojenie zariadení s centrálnou platformou umožní riešenie väčšiny problémov na diaľku a tým šetrí náklady za výjazdy technikov.

LOGOVANIE UDALOSTÍ A SSL PRÍSTUP

Maximálna bezpečnosť je pre nás prioritou.

Šifrované prístupy, prenosy dát a automatická detekcia všetkých udalostí poskytuje úplnú kontrolu nad systémom.

APLIKAČNÉ ROZHRANIE

Získajte z kamier maximum.

Zdokumentované a rozvinuté API umožnuje efektívne prepojenie s hlasovacím zariadením alebo iným systémom. Je tiež možné pracovať s obrazom a záznamom v softvéri, na ktorý ste zvyknutí. Prekážkou nie je ani vysielanie na iné streamovacie platformy (Livestream, Ustream, atď.).

Stavajte na kvalitných základoch s IPview Streamer


Špičkové kamery

CChcite kvalitu. Široké portfólio kamier lídra a inovátora celého trhu monitorovacích systémov, švédskej značky Axis, je stávkou na istotu.
Brilantný obraz a špičkové parametre kamier sú zárukou splnenia účelu, ku ktorým systém kupujete.

Výkonná platforma

Spoľahnite sa. Služba IPview Monitor je prevádzkovaná na výkonných, zálohovaných a zabezpečených serveroch, ktoré sú do Internetu pripojené spoľahlivými vysokorýchlostnými linkami.

Kvalitný servis

Nechajte to na nás. O funkčnosť služby sa starajú skúsení technici s dlhoročnou praxou. Centrálna platforma nám umožnuje riešenie problémov bez nutnosti výjazdu k vám. Môžeme vám tiež ponúknuť komplexnú proaktívnu kontrolu celého systému.

Vlastný vývoj

Buďte vždy na špičke. Naše systémy neustále zdokonaľujeme na základe našich skúseností aj spätnej väzby od našich zákazníkov. Silný vývojový tím je schopný nové podnety a nápady uviesť rýchlo do praxe.

IPview heatmap

IPview StreamerMesačne spoplatnená služba35 €

Objednať
  • Live stream Áno
  • Vzdialený záznam videa a zvuku 7 dní
  • Lokálny záznam videa a zvuku 7 dní
  • Zabezpečený SSL prístup Áno

Kontaktujte nás

Konzultujte s naším skúseným tímom pre komplexné riešenie Vášho projektu.


[contact-form-7 id=“95″]