IPview MONITOR

IPview Monitor


IPview Monitor je pokročilá a mnohoročnou praxou overená služba prepájajúca IP kamery Axis s nami vyvíjaným kamerovým systémom, fungujúcim na robustnej centrálnej platforme. Toto spojenie dáva kamerám toľko potrebnú funkcionalitu a zároveň eliminuje tradičné vstupné hardvérové náklady v podobe obstarania vlastných serverov, tak aj výrazne zjednodušuje inštaláciu a správu celého systému.

Pripojte sa k IPview


Za zlomok skutočných obstarávacích nákladov, spočívajúcich prakticky iba v zakúpení IP kamier, získate formou mesačnej platenej služby špičkový a ľahko rozšíriteľný kamerový systém vhodný pre každú lokalitu. Od jednotlivo umiestnených dohľadových kamier, až po komplexné a vzájomne prepojené riešenia.

Objavte svet cloudového videa s IPview Monitor


VEĽMI JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Šetrite peniaze rýchlou montážou.

Zabudnite na zložité konfigurácie firewallov, nastavovanie kamery alebo verejnej IP adresy. Dodané kamery a ostatné technológie stačí len pripojiť do Internetu a prihlásiť sa do webovej aplikácie. Inštaláciu zvládnete sami alebo vám pomôžu naši skúsení technici. Pohodlnejšie to snáď už nejde.

KOMFORTNÉ UKLADANIE ZÁZNAMU

Využívajte najnovšie trendy a kompresné formáty.

Kratšie nahrávky ukladajte elegantne na SD karty umiestnené priamo v kamerách. Dlhšie záznamy v najvyššej kvalite spoľahlivo pojmú lokálne vysokokapacitné úložiská. Súbežné nahrávanie na vzdialené centrálne servery vám poskytne nielen spoľahlivú zálohu, ale zároveň umožní veľmi rýchle vyhľadávanie kritických udalostí.

PREPRACOVANÝ ŽIVÝ NÁHĽAD

Majte prehľad odkiaľkoľvek a kedykoľvek potrebujete.

Pristupujte do systému nielen cez ľubovoľný webový prehliadač akéhokoľvek počítača, ale aj z mobilných telefónov a tabletov. Výkonné streamovacie servery zabezpečia kvalitný prenos živého videa väčšiemu počtu vzdialených divákov bez ďalšieho vyťaženia Internetu v sledovanej lokalite.

POKROČILÉ VYHLADÁVANIE

Pracujte rýchlo a efektívne.

Vyhľadávajte nahrávky podľa času ich vzniku aj splnenia udalostných filtrov. Pristupujte k záznamom zo všetkých úložísk cez jednotné rozhranie. Menšie náhľadové nahrávky, ukladané na centrálnych serveroch, pomôžu rýchlo identifikovať danú udalosť, ku ktorej následne získate záznam vo vysokej kvalite. Je koniec sťahovania nepotrebných GB dát.

INTELIGENTNÝ MODUL UDALOSTÍ

Nastavenie správania systému podľa vašich potrieb.

Nahrávanie alebo upozornenie v dôležitých okamihoch a situáciách je len zlomkom dostupných možností.

CENTRÁLNA KONTROLA FUNKČNOSTI

Nechajte starosti na nás.

Systém nepretržite dohliada na funkčnosť kamier, nahrávacie procesy aj kondíciu všetkých dôležitých služieb a prípadné problémy vám ihneď oznámi. Prepojenie zariadení s centrálnou platformou umožní riešenie väčšiny problémov na diaľku a tým šetrí náklady za výjazdy technikov.

LOGOVANIE UDALOSTÍ A SSL PRÍSTUP

Maximálna bezpečnosť je pre nás prioritou.

Šifrované prístupy, prenosy dát a automatická detekcia všetkých udalostí poskytuje úplnú kontrolu nad systémom.

INTELIGENTNÉ VIDEO APLIKÁCIE

Nechajte pracovať kamery za vás.

Voliteľné inteligentné video aplikácie, ktoré je možné do IP kamier Axis dokúpiť a inštalovať, sú ďalším pádnym dôvodom pre ich nasadenie. Tieto aplikácie redukujú obrovské množstvo obrazových informácií, vytvára ešte spoľahlivejšie aj flexibilnejšie riešenie a dramaticky zmenšujú pracovné nároky na zamestnancov. Od detekcie narušenia priestoru, postávajúcich osôb, odložených predmetov, až po rozpoznávanie registračných značiek vozidiel a počítanie osôb … Inteligentná kamera nikdy nespí a vždy upozorňuje na to podstatné.

EFEKTÍVNE PREPOJENIE SYSTÉMOV

Získajte z vašich kamier maximum.

Prepojte ich s pokladňami, dochádzkovými systémami, pultom centrálnej ochrany alebo preneste obraz aj záznam do vašej aplikácie. Zdokumentované a rozvinuté aplikačné rozhranie umožní efektívne vytváranie vyšších funkčných celkov, aj možnosť pracovať s obrazom a záznamom v softvéri, na ktorý ste zvyknutí .

Stavajte na kvalitných základoch


Špičkové kamery

Chcite kvalitu. Široké portfólio kamier lídra a inovátora celého trhu monitorovacích systémov, švédskej značky Axis, je stávkou na istotu.
Brilantný obraz a špičkové parametre kamier sú zárukou splnenia účelu, ku ktorým systém kupujete.

Výkonná platforma

Spoľahnite sa. Služba IPview Monitor je prevádzkovaná na výkonných, zálohovaných a zabezpečených serveroch, ktoré sú do Internetu pripojené spoľahlivými vysokorýchlostnými linkami.

Kvalitný servis

Nechajte to na nás. O funkčnosť služby sa starajú skúsení technici s dlhoročnou praxou. Centrálna platforma nám umožnuje riešenie problémov bez nutnosti výjazdu k vám. Môžeme vám tiež ponúknuť komplexnú proaktívnu kontrolu celého systému.

Kontinuálny vývoj

Buďte vždy na špičke. Naše systémy neustále zdokonaľujeme na základe našich skúseností aj spätnej väzby od našich zákazníkov. Silný vývojový tím je schopný nové podnety a nápady uviesť rýchlo do praxe.
IPview monitor graf

IPview monitor

ConnectMesačne spoplatnená služba5 €

Objednať
 • Počet současných prístupov na kameru 1
 • Vzdialený záznam videa a zvuku Nie
 • Lokálny záznam videa a zvuku Nie
 • Zabezpečený SSL prístup Áno

BasicMesačne spoplatnená služba7 €

Objednať
 • Počet současných prístupov na kameru 2
 • Vzdialený záznam videa a zvuku 7 dní
 • Lokálny záznam videa a zvuku 7 dní
 • Zabezpečený SSL prístup Áno

PremiumMesačne spoplatnená služba15 €

Objednať
 • Počet současných prístupov na kameru 5
 • Vzdialený záznam videa a zvuku 45 dní
 • Lokálny záznam videa a zvuku 45 dní
 • Zabezpečený SSL prístup Áno

Kontaktujte nás

Konzultujte s naším skúseným tímom pre komplexné riešenie Vášho projektu.


[contact-form-7 id=“95″]