IPview HEATMAP

IPview HeatMap


IPview Heatmap je pokročilá on-line služba meracujúca výskyt zákazníkov na predajniach pomocou špeciálnej aplikácie uloženej priamo v IP kamerách. Analytický softvér v pravidelných intervaloch rozpoznáva osoby vo svojom zornom poli a ľahko vám odhalí miesta, ktoré priťahujú ich pozornosť a aj časti predajní, ktorými zákazníci iba prechádzajú.

Analyzujte s IPview


Prostredníctvom mesačne platenej služby premeníte svoju IP kameru v cenný zdroj inak ťažko a nákladne získateľných informácií. IPview HeatMap vám pomôže riadiť a zlepšovať výkonnosť vašich obchodov na základe skutočných faktov a nie tušení. Prax totiž ukazuje, že skutočnosť je veľmi často iná než si myslíme.

Účinný nástroj pre počítanie zákazníkov s využitím kamier, ktorý vám pomôže optimalizovať prevádzkové a marketingové náklady.


VEĽMI JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Šetrite peniaze rýchlou montážou.

Zabudnite na zložité konfigurácie firewallov, nastavovanie kamery alebo verejnej IP adresy. Dodané kamery a ostatné technológie stačí len pripojiť do Internetu a prihlásiť sa do webovej aplikácie. Inštaláciu zvládnete sami alebo vám pomôžu naši skúsení technici. Pohodlnejšie to snáď už nejde.

VYSOKÁ SPOĽAHLIVOSŤ

Nenechajte nikoho prekĺznuť.

Odolnosť počítacej aplikácie voči výpadkom Internetu a nepretržitá kontrola správnej funkčnosti zariadení aj služby IPview Counter zaistí maximálnu relevantnosť dát.

ÚSCHOVA DÁT

Majte dáta v bezpečí a vždy dostupné.

Zabezpečené a zálohované servery IPview spoľahlivo uchovávajú nazbierané dáta po celú dobu využívania služby.

JEDNO ZARIADENIE

Žiadne ďalšie zbytočné počítače ani softvér.

Analýzu zvládne jedna kompaktná IP kamera s vnútri nahranou analytickou aplikáciou pripojená k výkonnej centrálnej platforme.

INTUITÍVNE ROZHRANIE

Pracujte s dátami v počítači aj mobilu.

Pokročilé grafické rozhranie vám prehľadne sprístupní toľko potrebné informácie o priechodoch vo forme grafov aj tabuliek.

POKROČILÉ ANALÝZY

Choďte do hĺbky.

Oblasť sledovaná analytickou kamerou možno ľahko členiť do ďalších ľubovoľných virtuálnych zón. Porovnávajte výkonnosť jednotlivých predajných plôch a získajte relevantné dáta pre zmeny v dizajne predajne a rozmiestnenia tovaru.

PRAVIDELNÉ REPORTY

Nestrácajte čas prístupom do systému.

Nechajte si naservírovať dáta k vašej rannej káve. Pracujte s detailným reportom, ktorý v určenú dobu dorazí do vašej e-mailovej schránky.

APLIKAČNÉ ROZHRANIE

Chcite vaše dáta vo vašich systémoch.

Získajte konkurenčnú výhodu, ktorú vám poskytne efektívnejšia práca s dátami v prostredí, na ktoré ste zvyknutí.

EFEKTÍVNE PREPOJENIE SYSTÉMOV

Získajte z vašich kamier maximum.

Prepojte ich s pokladňami, dochádzkovými systémami, pultom centrálnej ochrany alebo preneste obraz aj záznam do vašej aplikácie. Zdokumentované a rozvinuté aplikačné rozhranie umožní efektívne vytváranie vyšších funkčných celkov, aj možnosť pracovať s obrazom a záznamom v softvéri, na ktorý ste zvyknutí .

Každý obchod bude vašou jednotkou vďaka IPview HeatMap


Funkčný design

Využite každý meter plochy! Červené oblasti teplotných máp vám odhalia najfrekventovanejšie miesta vašich obchodov a modrá farba vám prezradí miesta, kam kroky zákazníkov príliš často nevedú. Eliminujte neprehľadné alebo preplnené oblasti a ponúknite zákazníkom fantastický zážitok z nakupovania u vás.

Inteligentný merchandising

Používajte nástroje e-shopov! Detailné informácie o tom, ktorý tovar zákazníkov zaujíma a ktoré si prezerá, už nie sú výlučne vecou webových obchodov. Vďaka službe IPview Heatmap môžete profitovať z tejto výhody aj vy! Prispôsobte svoje predajné plochy aktuálnym potrebám a zarobte viac.

Kvalitný servis

Nechajte to na nás. O funkčnosť služby sa starajú skúsení technici s dlhoročnou praxou. Centrálna platforma nám umožnuje riešenie problémov bez nutnosti výjazdu k vám. Môžeme vám tiež ponúknuť komplexnú kontrolu celého systému.

Efektivna propagácia

Investujte svoje prostriedky účelne. Racionálne vyhodnotenie úspešnosti nákladných marketingových aktivít je nespochybniteľným základom pre plánovanie ďalšej propagácie. Informácie o pohybe návštevníkov v predajniach a ich kontaktu s výrobkami vám pomôžu zamerať sa výhradne na efektívne kampane.

IPview heatmap

IPview HeatMapMesačne spoplatnená služba22 €

Objednať
  • Presnosť merania 95 – 99%
  • Rozpoznanie smeru príchodu Áno
  • Rozpoznanie súčasne prechádzajúcich osôb Áno
  • Webový / mobilný prístup Áno

Kontaktujte nás

Konzultujte s naším skúseným tímom pre komplexné riešenie Vášho projektu.


[contact-form-7 id=“95″]